Soru ve cevaplar: iklim kontrolü ile iklim değişimi ve su savaşları, fracking depremleri, EUGENIK, kanser vs.

Merhaba,

su savaşlarının Jeolojik Mimari (Geoengineering) bağlantısını ve diğer güncel konuları sorular ve cevaplarla kısaca açıklamak istiyorum. Derin bilgi için lütfen verilen makaleleri okuyunuz. Bu bilgi ve bulgularla jeopolitik durumu farklı değerlendirmek zorunda kalacaksınız.

SORULAR:
 1. Neden iklimim doğal dengesi bozulmuş durumda ve dahada bozulacak?
 2. Neden bazen yöresel aşırı sıcaklık oluyor?
 3. Neden bazı yörelerde aşırı kuraklık gelişirken, başka yerlerde seller akıyor?
 4. Neden aşırı fırtınalar esiyor ve seller akıyor?
 5. Neden her yerde su ve rüzgar hortumları görmekteyiz?
 6. Neden petrol ve gaz üretilen bölgelerde depremler ve tsunamiler oluyor?
 7. Neden Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Emirlikler vesaire nükleer sanayi kuruyorlar?
 8. Neden Ortadoğu ve başka yörelerde savaşlar var?
 9. Neden Arap Çölü'nde büyük çapta endüstriel tarım var?
 10. Korona paniğinin arkasındaki güç ve hedef ne?
 11. İklim kontrolünün maske taşınmasıyla ilgisi varmı?
 12. Kanserin sebebi mikroparazitlermi?

CEVAPLAR:

1. Neden iklimim doğal dengesi bozulmuş durumda ve dahada bozulacak?

Dünya savaşları esnasında hem kamufle ve hemde düşmana zarar vermek için sislendirme ve yağışlandırma yöntemleri geliştirilip kullanıldı. 1950lerde bu jeofiziksel savaş olarak geliştirildi ve 1960 yılından itibaren resmi olarak ABD tarafından genel uygulanmansı başlatıldı.

1960 yılında yazılan "Memorandum" ile bunun küresel uygulanması için CİA görevlendirildi, çünkü harici gizli servis olarak dost ve düşman devletlerin hava sahası üzerine hakimiyet elde edilmesi gerekliydi. Bu memorandum askeri bir belge olarak 53 yıl gizlendikten sonra 2013 yılından beri CİA'nin resmi sayfasından indirilebiliniyor. Memorandumda jeofiksel savaşın (geophysical warfare) iklim kontrolü (climate control) ile yapılacağını ve bundan iklim değişimleri (climate changes) olacağı teknik olarak açıklanıyor. Bu makalemde onun tam metnini yorumlayarak sunuyorum, ama malesef henüz Türkçe tercümesi mevcut değil, ki kullanılan İnglizce çok bürokratik üslupta ve Türkçe'ye çevrilmesi zor. İsterseniz Almanca çevirisi mevcut.

İngilizce: 1960, CIA Memorandum on ClimateControl!
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/cia-1960-memorandum-for-general-charles.html

Almanca: 1960, CIA Memorandum zur Klimakontrolle!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/cia-1960-memorandum-fur-general-charles.html

1965 den itibaren, uygulamaların kötü etkisi hisedildiğinden, dikkati dağıtmak için kapsamlı bir propaganda kampanyası başlatıldı. Bunun için Başkan Lyndon B. Johnson büyük bir komisyon görevlendirdi ve bir siyasi ve sahte-bilimsel rapor yayınlandı. Bu raporda "çeverecilik", "CO2 ile dünyanın ısınması" ve başka yalanlar düzenlendi ve Club of Rome tarafından yayınlanan "The Limits of Growth" ile küreselliştirildi.

How the Geoengineering Scam began in 1965 by turning Geophysical Warfare into "Protection of Environment"! LBJ, JFK!
"Restoring the Quality of Our Environment!"

https://geoarchitektur.blogspot.com/p/how-geoengineering-scam-began.html

1991den itibaren, yani Sovyetler Birliğini'nin çökmesiyle özellikle Doğu Avrupa ve Afrika'da hava sahası hakimiyeti ABD'nin eline geçti ve iklim kontrolünün küreselleştirilmesi hızlandırıldı. Bunun en belirgin noktası 1991de Somali'deki rejim değişimi ve devletin pratikte lağvedilmesiydi.

Somalia in Focus of ClimateControl! Tropospheric water bridge of ClimateControl!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/somalia-in-focus.html


2. Neden bazen yöresel aşırı sıcaklık oluyor?

İklim kontrolü işlemi ozon tabakasına geceleri klor molekülleri serperek gün boyunca ozonun oluşmasını engellemekle başlıyor. Bu ozon deliklerinde UVB ışınları engellenmediği için, hem troposfer ve hemde yeryüzünde doğal dışı bir ısınmaya yolaçıyor. Bu artı güneş enerjisi daha fazla su buharlanması ve daha yüksellere kadar erişen bulutlanmanın oluşturulması için gerekli.

Heat waves are feasible at any time by ordering ozone holes! Climate Control!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/heat-waves-are-feasible-at-any-time-by.html

No globalwarming, but only the vertical shift of the temperature gradient of the atmosphere!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/no-globalwarming-but-only-vertical.html


3. Neden bazı yörelerde aşırı kuraklık gelişirken, başka yerlerde seller akıyor?

İklim kontrolünün hedefi küresel su döngüsünun geniş hava sahaları içinde idaresidir. Yani bu yöntemle suyun belirli yerlere gidip yağış olarak inmesi sağlanır. Bu hedef bölgeleri genelde nükleer fracking ile petrol, gaz ve kondensat üretilen yerlerdir, mesela New Mexico, Texas, Oklahoma, Avursturalya, Arabistan vesaire.

Yani Kalifornia kuraklıktan sıkıntı çekerken, Texas'da seller akıyor veya Avrupa ve Türkiye'de kuraklık yıldan yıla fecileşirken, Arabistan'da yağış miktarı aynı şekilde artıyor.

Why the water of California is now in NewMexico Texas & Arizona?
California has no waterrights!
Geoengineering: Abundant water!

http://geoarchitektur.blogspot.com/p/where-water-goes-to.html

Kuraklığın sebebi yapay bulutlardır! Lütfen kendiniz izleyin ve inceleyin! 


4. Neden aşırı fırtınalar esiyor ve seller akıyor?

İklim kontrolü yapılırken troposferin üst katmanlarındaki nem miktarı ve rüzgarların gücü ve güzergahı değişiyor. Bu yüzden fırtınalar ve yağışlar daha güçlü oluyor.

Auxiliary spillway? Arabian soil washed away!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/all-arabia-is-one-spillway.html


5. Neden her yerde su ve rüzgar hortumları görmekteyiz?

Ek olarak yapay fırtınalarla hızlı bir sekilde su takviye ediliyor!Deniz sahillerinden veya göllerden su bulutlandırıp yakın bir hedef bölgeye sürüp yağdırmak için merkez, dikey yerleştirilmiş türbinli multikopter dron sistemleri kullanılıyor. Rüzgar hortumu merkezdeki bu uçak türbinine benzer bir motorla yapılıyor.Malaysia attacked by geophysical warfare!
Not UFO! Climate Geoengineering vehicles for desalination by thermally geoengineered lower tropospheric Centrifuges (waterspout tornado storm)!

http://geoarchitektur.blogspot.com/p/waterspout.html

Aynı yöntemle troposferik akıntı güzergahında istenmiyen yağışı engellemek için bulut kitleleri yukarı çekiliyor. Bundan dolayı ani ve öldürücü tornadolar ve fırtınalar oluşturuluyor. Bununla beraber bazen top gibi dolu düşüyor!Strafanzeige wegen Schäden und Mord durch Klimakontrolle!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/strafanzeige-wegen-schaden-und-mord.html


6. Neden petrol ve gaz üretilen bölgelerde depremler ve tsunamiler oluyor?

Nükleer fracking ile bütün sert kaya formasyonları yerin deriklilerine kadar parçalandıktan sonra, içindeki petrol, gaz ve diğer değerli madenleri su basımıyla çıkarılıyor. Bunu yapabilmek için atom patlayıcıları gerekli. Bu tür sivil nükleer patlamalar üzerine 1960 lardan beri ABD ve Sovyetler Birliği arasında Barısçıl Nükleer Patlamalar (Peaceful Nuclear Explosions) üzerine anlaşma var.

Connecting 911 with Fracking by Radioactivity! Plowshare Program!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/911-fracking-earthquakes-radioactivity.html

Türkiye açısından bu üretim tarzı şu anda büyük bir tehlike teşkil ediliyor. ABD, Fransız ve İngiliz şirketleri Yunanistan adalarından deniz dibinde kaya gazı üretimi için atom bombalaları patlatarak bu depremlere sebep oluyorlar!

Sivil kullanım dışında birde bunun sırf askeri kullanımı varki, patalayıcı gücüne hiçbir sınırlama yok. Böyle bir saldırıyla düşman güç İstabul'u, İzmir'i, Mersin'i, Bursa'yı ve daha birçok önemli sahil şehrini depremler ve tsunamilerle yıkabilir.

Consider that offshore or onshore fracking always means nuclear bombing of the underground!
THE ATOM UNDERGROUND NUCLEAR FRACKING OF NATURAL GAS ATOMIC ENERGY

http://geoarchitektur.blogspot.com/p/film-transcript-atom-underground.html

Fracking Colonialism! Vulcanism by Fracking!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/fracking.html

Bu denklemde ABD Yunanistan'ı ve özellikle Ege Denizi'ni askeri üsleriyle pratikte istila etmiş bulunuyor ve Türkiye'in Ege Denizi'ndeki yeraltı kaynakları üzerine tartıştığı ve savaşacağı Yunanistan değildir artık, ABD'dir.


7. Neden Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Emirlikler vesaire nükleer sanayi kuruyorlar?

Nükleer fracking ile üretilebilinecek hidrokarbon reserverleri olan bütün devletler kendileri gerekli patlayıcıları üretebilmek ve enerji sektöründe bağımsız olabilmek için milli nükleer endüstrisi kurmak zorundalar. Aksi halde, mesela Katar veya Yunanistan'ın yaptığı gibi, nükleer bir güç ile işbirliğine gitmek zorundalar.

İran bunu sivil nükleer sanayi üzerine en önemli küresel nükleer güçlerle genel bir anlaşma yaparak çözmeye çalıştı, fakat İran'ın petrol ve gaz üretimini engellemek özellikle ABD için daha karlı olduğundan Donald Trump idaresi bu anlaşmayı lağvetti. ABD şirketleri Katar tarafından bu devletin İran ile paylaştığı Pars-II gaz yatağını boşaltırken, İran aynı seviyede üretemiyor.

Nükleer sanayinin engellenmesi Türkiye, Suudi Arabistan, Libya ve bütün diğer devletler içinde geçerli. Türkiye bu konuda sadece oyalanıyor.

Why Iran needs the atom-bombs? Not for war or deterrence, but for FRACKING!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/why-iran-needs-atom-bombs-not-for-war.html

Saudi Arabien baut eigene Atomindustrie auf, um unhabhängig Nukleares Fracking von Erdgas & Erdöl betreiben zu können!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/saudi-arabien-braucht-eigene.html

Die Türkei erkundet nach Erdgas und braucht eigene Atombomben, um selbständig fracken zu können.
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/die-turkei-erkundet-mit-drei-schiffen.html


8. Neden Ortadoğu ve başka yörelerde savaşlar var?

Üzerinde hava sahası hakimiyeti için Suudi'ler, Amerikalı'lar ve diğerleri Somali ve Yemen'ye saldırıyorlar, çünkü buradan ve Oman üzerinden Arabistana su takviye ediliyor. Aynısı kısmen Suriye ve Irak içinde geçerli. Türkiye'de Suriye'den sonra saldırı hedefiydi, ama cunta girişimi başarısız kalınca ve devlet organları bütün ajan teskilatını ve fazlasını yakalayınca bütün emperyalist planlar çöktü.

Geopolitics of Turkey Russia Israel USA Europe in Syria Iraq & Yemen!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/geopolitics-of-turkey-russia-israel-usa.html

Somalia in Focus of ClimateControl! Tropospheric water bridge of ClimateControl!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/somalia-in-focus.html

Geostrategic importance of #Yemen! #Somalia in Focus of ClimateControl!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/somalia-in-focus.html


9. Neden Arap Çölü'nde büyük çapta endüstriel tarım var?

Suudiler'in bütün denizden arıttıkları su mikarı günlük 20 milyon litredir. Kullandığı miktar 270 milyon litre. Yani 250 milyon litre yağışla geliyor. Peki yağış nasıl geliyor bu çöle?

İKLİM KONTROLÜ ve troposferik su idaresi ile! Yani herkesin "iklim değişimi" dediğinin aslı iklim kontrolü ve su ikmalinin en önemli hedeflerinden bir tanesi Arabistan'dır, çünkü su olmadan petrolde yeterince üretilemiyor. Büyük çaptaki çöl tarımı kaya gazı, petrol ve kondenzat üretimine ek bir sanayidir. Arabistan'a su götürülürken bütün geniş çevredeki devletlerin iklimi bozuluyor, bunada "iklim değişimi" deyip bu olaydan habersiz insanları suçluyorlar.

İklim değişimi troposferik su idaresinin kaçınılmaz sonucudur. Böylelikle geniş çapta su taşınarak mesela Arabistan'da çöl tarımcılığı yapılıyor ve fracking ile petrol, gaz ve kondenzat üretiliyor.

Suudiler neden Suriye, Irak ve Yemen'e saldırıyor?
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/suudiler-neden-suriye-irak-ve-yemene.html

Su hırsızlığı koordinatları!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/su-hrszlg-koordinatlar.html

Su, Suudi Arabistan'a Nereden Geliyor? - Suudi Arabistan'ın Ortasındaki Bu Halkalar Nasıl Oluştu...
Jul 17, 2019
https://youtu.be/JKWVrYVojfA

Bakın burada Arabistan'daki su boru hatları, yapay göl ve barajlar ve aşırı yağışları belgeleyen makaleler var. Dikkat sayfalara giriş bazen sansürleniyor. Lütfen sansürü aşarak sayfalara bakın.

Saudi water pipelines (thousands of kilometers) & dams (at least 230) & CO2 gasification!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/saudi-water-pipelines-and-dams.html

Auxiliary spillway? Arabian soil washed away!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/all-arabia-is-one-spillway.html

ELEPHANT in the room is SRM for water theft! Extreme weather!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/water-delivery-by-tropospheric-srm.html
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/water-deliver-with-srm.html
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/water-delivery-by-tropospheric-srm_1.html


10. Korona paniğinin arkasındaki güç ve hedef ne?

Birde Korona paniğine değinmek zorundayım! Bunu kavrayabilmek için lütfen kendiniz biraz Eugenik üzerine araştırma yapın. Bu terimi bilmeden konuyu kavramanız mümkün değil. 1883 ten beri biriken ana kaynaklar genelde İngilizce ve bir kısmıda Almanca.

Korona paniği hem sosyolojik ve psikolojik ve hemde biolojik küresel savaş mimarisidir. Devletler çökertiliyor ve insanlar birbirine düşürülüyor. Bu bir dış gücün askeri saldırısıyla değil, o devleleri ve vatandaşlarını manipüle ederek yapılıyor.
 • Küresel çapta yayılan virüs değil, virüs korkususudur!
 • Gerektiği yerde, korkuyu körüklemek için biolojik saldırılarda var.
 • Şu anda olanlar hem psikolojik ve hemde biolojik küresel savaşın pratik uygulamasıdır.
Yeni olan, corona virüsünü bir psikolojik savaş aracı olarak kullanarak korku saçmak ve insanları zorunlu biolojik savaşa tabi tutmakdır. İnsanlar korkuyla asıl biolojik saldırı olan mRNA-aşısı dedikleri şırıngaya zorlanıyor.

Lütfen kesinlikle aşı olmayın ve yakınlarınıza aşı yaptırmayın! Bu Eugenik tarikatının dünya çapında uygulattığı bir cehalet denemesi, kısırlaştırma ve imha kampanyasıdır.

The Great Eugenic Intelligence Test! Those who fail are "liberated" by "vaccination"!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/the-great-intelligence-test-those-who.html

Bevölkerungs-Kontrolle (globaler Massenmord) durch globale Sterilization mit synchronisierter Impfung!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/bevolkerungs-kontrolle-globaler.html

Genetic Geoengineering: The good and way vaccination or abuse as WMD of Eugenics!
Gatesification of Indians & Africans!

https://geoarchitektur.blogspot.com/p/genetic-geoengineering-good-and-way.html

Bütün insanlık EUGENIK saldırısı altında eziliyor. Özellikle ABD ve NATO etkisi altından olanlar tehlikede!
 • EUGENIK Ingiltere'de doğdu,
 • ABD'de büyüdü,
 • Nazi-Almanya'sında vahşetini gösterdi,
 • 2. dünya savaşından sonra adım adım küresel saldırıya geçti ve 
 • Corona paniğinyle büyük hamlesini başlattı!
Bu "aşılar" özellikle kız ve kadınları kısırlaştırmak için her altı ayda yapılması öngörülüyor! Bir insan ömründe dünya nüfusunu 500 milyona indirmek için yapılan bir tezgahdır bu "aşılama", yani "aşı" degil, kısırlık iğenisidir!

Eugenikciler özellikle çocukların peşinde, ki bu çocuklar büyüdüklerinde anne ve baba olamasınlar.

Direnin! Kendiniz tıpış tipiş kısırlaştırma ve imha kamplarına gitmeyin!


11. İklim kontrolünün maske taşınmasıyla ilgisi varmı?

İklim kontrolü (uzun vadeli hava idaresi) yapabilmek için troposferin orta ve üst katmanlarına (5 ile 11 veya 15 km yüksekliklere kadar) düzenli bir şekilde kömür külünden, kükürt pudrasından ve beyaz asbestos'tan oluşan ince toz serpilmek zorunda. Bu toz sonunda alt katmanlara, yani canlıların nefes seviyesine düşüyor.

Bu maskenin görevi insanların nefes verirken dağıtabilecekleri virüsü engellemek değil, nefes alırken ciğerlerine gelecek asbest tozlarına karşı maske taşımaya zorlanıyorlar, çünkü kullanılan beyaz asbestos miktarı yükseltiliyor.

Chemtrails are made with white asbestos, coal ash & other industrial trash, used as desublimation nuclei!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/coal-fly-ash-flugasche.html

Lütfen makalelerimi okuyarak ilerleyin. Başka sorularınız varsa severek cevaplarım.

Selamlar

e.g.


12. Kanserin sebebi mikroparazitlermi?

Kanser konusunda, ve neden Chemotherapiler ve genelde kanser üzerine söylenenlerin yalan ve yanlış olduğunun üzerine 1969 Dr. Alfons Weber bir kitap yazmıştı ve araştırmalarını mikroskopla belgesel haline getirmişti. 

Dr. Weber'in kanıtladığı kansere kandaki alyuvarlardan beslenen mikroparasitlerin sebeb olduğu ve hücrelerin aşırı çoğalmasının bu parasitlere karşı hücrenin kendi savunma yöntemi olduğudur. Hücreler hızlı bölünerek ve çoğalara toplu bir mikroparazit saldırısını daha fazla hücreyle karşı gelelebildiğini gösteriyor. 

Her hücrenin saldıran parazitlerin sınırlı bir sayısını enkapsule etme (hapsetme) kaabiliyeti var. Eğer saldıran mikroparazit miktarı hücrein enkapsüle etme kapasitesinden fazlaysa hücrenin hemen bölünerek bu yükü iki hücreye yayması ve buda yetmezse bu ikinin tekrar bölünmesi lazım, taki yeterince hücre bütün mikroparazitleri enkapsüle edebilene kadar. Yani hücrelerle mikroparazitler arasında bir çoğalma rekabeti başlıyor. Ancak bünye güçlüyse hücreler bu mikroparazitlerin tümünü hapsederek çoğalmalarını engelleyebiliyor. 

Onkoloji sanayi ise hücrelerin mutasyona ugradığı, bir nevi deli olduğunu ve bu yüzden "kontrolsüz" bölünerek çoğaldığını iddia ederler. Hatta bir yenilgiye uğrayrak ölen hücreden kurtularak serbest mikroparazitleri ve enkapsüle edilmiş olanlarını ölen hücrenin "gıda paketleri" olarak tanıtırlar. 

Bunu anlatan videolardan bir tanesi burada. 

Krebs sind Parasiten - Dr. Alfons Weber 
Sep 11, 2021

No comments:

Post a Comment

BE AWARE!

Access to this blog is censored! I can't do anything to prevent censoring! You win if You reach the sites and start reading! Please select the flag of Your language.

Attention! The visitor of the blog could fall away from his supposed knowledge and beliefs! Read and watch at your own risk!

Der Zugang zu diesem Blog wird zensiert! Ich kann die Zensur leider nicht verhindern. Du gewinnst, wenn Du die Seiten erreichst und mit dem Lesen beginnst! Wähle bitte stets die Flagge Deiner Sprache!

Achtung! Der Besucher des Blogs könnte von seinen vermeintlichen Kenntnissen und Überzeugungen abfallen! Lesen und Anschauen auf eigene Verantwortung!

QUESTION YOUR KNOWLEDGE, CLOSE YOUR GAPS !!

I am suspended on twitter and blocked on fakebook! So don't miss me there.
Also admins of some Diaspora pods are limiting my activity against ClimateControl. Most are not employed to act as censors, they are MindControlled by NLP.
You feel Your chains when You move! ClimateControl Mafia is desperate!

Evidence of Water Delivery by ClimateControl!

Water Delivery by ClimateControl Irkaya Farm- Qatar

PROPAGANDA FRAME

Klimakontrol-Lobby hat mit Daniele Ganser und Co. KenFM geentert!
Klimakontrolle ist die Ursache des Klimawandels, nicht dessen Lösung!
Bitte achtet! An dem, was sie verschweigt, sollte die Falsche-Alternative erkannt werden!

MAN MADE CLIMATE BY GEOENGINEERING

GEOENGINEERING is changing weather and climate to grab TROPOSPHERIC WATER by SRM and HAARP for FRACKING and FARMING in DESERTs!

Geoengineering is never the solution against but the reason of killing and devastating changes!

This blog is absolutely not "peer reviewed" and not written by a "renown" scientiputa!
You can verify all content by Yourself!
Evidence and knowledge is not hidden from eyes, but only from minds! Just open Your mind!

BE SITTING WHEN YOU WAKE UP!
BEING DUMBIFIED IS NOT AN APOLOGY FOR BEING DUMBIFIED!
It is NUCLEAR FRACTURING, not hydraulic!
----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- -----------------------

SHARING IS CARING !!

All content of this BLOG is free to share for PRIVATE non commercial use!

All "Recomended Sites" of this blog may also share this content freely.

It may be used for commenting anywhere, as link as screenshot, as quotation to teach people about Tropospheric Solar Radiation & Water Management!

Usage by Main Stream Media, privately owned or in public property, is not allowed without explicit approval!

Usage by Geoengineering (Climate Change, Global Warming) propagandists, Banksters, Politutes, Presstitutes, Scientiputas and any other kind of Gangsters is absolutely not allowed!


Lizenz von Enkidu Gilgamesh - Sharing is Caring!

MIRRORS

Please create static mirrors of this blog by using the offline package offered in the Downloads area.

The Mirrors will be listed here! You may also ask for blogger backups to create static blogger copies!

And You may reblog all articles on other blogs.